سلام و عرض ادب دارم خدمت شما بازدیدکننده محترم و گرامی

این وب سایت مستقیما توسط دانیال میرشکاری ساخته شده و مدیریت می شود.تمام مقالات ،صوت ها و فیلم ها حاصل تجربیات شخصی ام بوده و هیچ گونه کپی برداری از جهت محتوا در این سایت لحاظ نشده است.

چگونه راه اندازی این سایت

من دانیال میرشکاری هستم.در سال ۱۳۹۶ تصمیم گرفتم کار خودم را گسترش بدهم و به همین منوال بود که پیگیری خودم را در حوزه های اینترنت آغاز کردم و حاصل فعالیت هایم این وب سایت شد.البته خیلی به درآمد زایی اینترنتی هم ،علاقه مند بودم.

من از سال۹۶به نظرم این سایت را باید یک سمبل برای حاصل تلاش های بی نتیجه ام بدانم که امروزه نتیجه اش برایم نمایان شده است.

چراکه این وب سایت حدودا بعد از تقریبا۱۳۰دفعه طراحی و تست قالب و نوشتن متن و دوباره حذف کردن آن به شکل فعلی ظاهرشده است.

یک زمانی شد من در روز۱۸ساعت بر روی همین سایت کار می کردم و بعد از گذشت شش ماه بدون هیچ نتیجه ای همینطور پیش رفتم که منجر شد ریزش مو و ابرو پیدا کنم.

چون راه آن را بلد نبودم و حالا خدا را شکر می کنم چون این مسیر را پیدا کردم و بعد از گذشت شش ماه هم به درآمد رسیدم وهم به علم طراحی سایت.

نسخه اصلی این وب سایت در اواخر سال ۱۳۹۷منتشر شد.و بعد از چندین مرتبه طراحی دوباره امروز در خدمتتان هستیم.

من حرفه ام در زمینه مشاوره و آموزش افراد برای رسیدن به درآمد بیشتر است من به وسیله ی آموزه های کاسبان،افراد اهل فن و متخصصین این حوزه و تجربیاتی که خودم در چند سال کاسبیم به دست آوردم به این افراد علاقمند کمک می کنم.

هدف من این است که ناله های کم پولی را تا جایی که در توانم باشد برطرف کنم.

در راه رسیدن به این هدف هم از شما کمک می خواهم و کمکی که از شما ساخته است اینه که از ما حمایت کنید به این وب سایت سرکشی کنید از مطالب ها استفاده کنید و نظرات و پیشنهادات و از همه مهمتر تجربیات شخصی خود را در دیدگاه ها ثبت کنید و برای همگان به اشتراک بگذارید بیاییم همین حالا باهم یک ایده کوتاه برای نجات افراد دیگر زیر یک مطلب انتخاب کنیم و به اشتراک بگذاریم.

شاید با خودتان بگویید منکه تجربه یا حرفی برای گفتن ندارم!!!

ولی دوست عزیز اصلا اینجور نیست من اعتقادم این است که هر شخصی که زبان دارد حرفی برای گفتن دارد به این فکر کن شاید کلمه ای بنویسی که یک نفر را با انگیزه کند و سبب خیر شوی.

پس بیا باهم انجامش بدهیم.

درباره دانیال میرشکاری:

نویسنده کتاب پرفروش مسیر ثروت آفرینی

نویسنده کتاب دیجیتالی مدیریت مالی

نویسنده کتاب دیجیتالی ترفندهای کسب و کار با بیش از۱۲هزار دانلود طی۶ماه

دکترای حرفه ای-مشاور کسب و کار

دارای گواهینامه بین المللی کوچینگ از آکادمی اتریش

دارای گواهینامه بین المللی فروشنده حرفه ای از ایتالیا

دارای مدرک بین المللی بازاریابی ۴pاز ایتالیا

دارای مدرک ملیMBAیا مدیریت کسب و کار عمومی

دارای مدرک ملی مربی کارآفرینی

سخنران و برگزارکننده سمینار های آموزشی

کارآفرین-سرمایگذار

مدیر موسسه مثبت اندیشان تیوان فارس

و….